Новини

Липень, 2017
SMART SERVICE від РЕНОМЕ-СМАРТ

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ розробила Smart Service - систему, яка автоматизує та оптимізує бізнес-процеси компанії, від логістики і ведення складського обліку до контролю роботи персоналу і оцінки ефективності кожної ланки процесу. По суті, ми створили сучасний програмний комплекс, який може конкурувати з такими рішеннями, як SAP або більш відоме в Україні 1С: Підприємство. Безперечною перевагою нашого рішення є наявність підсистеми легкої адаптації будь-якого процесу під існуючі реалії компанії. Філософія системи спрямована на те, щоб мова кодування перетворилася на мову менеджменту, що відповідає останнім світовим тенденціям.

Виконавчий директор РЕНОМЕ-СМАРТ Сергій Теліженко зазначає: «Ми розробили просту сервіс-орієнтовану інформаційну систему, яка працює на базі кращих світових практик надання послуг у сфері інформаційних технологій. Ми користуємось Smart Service самі і рекомендуємо іншим».
РЕНОМЕ-СМАРТ, компанія відома своїми технологічними розробками, які стають в нагоді багатьом компаніям. З нашим новим продуктом Smаrt Service вони працюватимуть ще більш ефективно та якісно. Дайте лише знати і наші менеджери допоможуть вам в усьому розібратися!