Новини

Співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва
Листопад, 2017

Між РЕНОМЕ-СМАРТ та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) підписано Контракт на впровадження  автоматизованого рішення для ведення реєстру територіальної громади «ЦНАП-SQS» в 10-ти Об’єднаних Територіальних Громадах по всій Україні.

Продовження
Жовтень, 2017

2017 – рік партнерства для РЕНОМЕ-СМАРТ. У жовтні цього року ми розширили список партнерів і об`єднали зусилля з компанією TouchpointПакистан.

Продовження
Депозитні машини РЕНОМЕ-СМАРТ виготовлятимуться в Білорусії
Вересень, 2017

РЕНОМЕ-СМАРТ активно розширює агентську і партнерську мережі, зокрема у країнах СНД. Хочемо особливо відмітити ринок Республіки Білорусь, де за рік роботи з’явився новий co-brand компаній РЕНОМЕ-СМАРТ та Туссон!

Продовження
РЕНОМЕ–СМАРТ - володар звання «Лідер галузі 2016»
Серпень, 2017

23 серпня 2017 року відбулася Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. 

Продовження
Серпень, 2017

Бюрократичною мовою треба писати "на виконання Постанови Кабінету Міністрів від 14.02.2017р..." і далі по тексту.  Але ми цього робити не будемо. 

Просто нагадаємо всім, кого стосується цей документ про зміни у порядку застосування  електронного цифрового підпису, що  РЕНОМЕ - СМАРТ може допомогти у вирішенні завдань Постанови. В нас є готовий програмний продукт.

В своєму напрацюванні під назвою ЦНАП-SQS, яке ми розробили для Цен... Продовження

Липень, 2017

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ розробила Smart Service - систему, яка автоматизує та оптимізує бізнес-процеси компанії, від логістики і ведення складського обліку до контролю роботи персоналу і оцінки ефективності кожної ланки процесу. По суті, ми створили сучасний програмний комплекс, який може конкурувати з такими рішеннями, як SAP або більш відоме в Україні 1С: Підприємство. Безперечною перевагою нашого рішення є наявність підсистеми легкої адаптаці... Продовження