Новини

РЕНОМЕ–СМАРТ - володар звання «Лідер галузі 2016»
Серпень, 2017

23 серпня 2017 року відбулася Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. 

Продовження
Серпень, 2017

Бюрократичною мовою треба писати "на виконання Постанови Кабінету Міністрів від 14.02.2017р..." і далі по тексту.  Але ми цього робити не будемо. 

Просто нагадаємо всім, кого стосується цей документ про зміни у порядку застосування  електронного цифрового підпису, що  РЕНОМЕ - СМАРТ може допомогти у вирішенні завдань Постанови. В нас є готовий програмний продукт.

В своєму напрацюванні під назвою ЦНАП-SQS, яке ми розробили для Цен... Продовження

Липень, 2017

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ розробила Smart Service - систему, яка автоматизує та оптимізує бізнес-процеси компанії, від логістики і ведення складського обліку до контролю роботи персоналу і оцінки ефективності кожної ланки процесу. По суті, ми створили сучасний програмний комплекс, який може конкурувати з такими рішеннями, як SAP або більш відоме в Україні 1С: Підприємство. Безперечною перевагою нашого рішення є наявність підсистеми легкої адаптаці... Продовження

Липень, 2017

Під час Alfa Jazz Fest, який пройшов у Львові,Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк разом з компанією РЕНОМЕ-СМАРТ перзентували  інноваційні багатофункціональні банкомати Diebold Nixdorf з функцією ресайклінгу.
За допомогою нових пристроїв гості фестивалю могли як поповнити свої картки для використання їх у cashless-зоні фестивалю, так і знімати готівку.

Продовження

Липень, 2017

Комерційний директор  РЕНОМЕ-СМАРТ Наталія Полякова та директор з продажу та розвитку бізнесу Валерій Сіроштан  нещодавно повернулися з Ірану, де мали успішні переговори з лідерами іранського фінансового сектору. 

Результатом зустрічей є  досягнення  домовленостей щодо двох проектів, до яких РЕНОМЕ-СМАРТ планує долучитись найближчим часом.
Особливу зацікавленість наші партнери виявили до технічних рішень, які продукує РЕНОМЕ-СМАРТ.... Продовження

Липень, 2017

Команда РЕНОМЕ-СМАРТ взяла участь у 4-х панельних професійних дискусіях організованих #BankOnline
Серед 200 учасників конференції були кращі спеціалісти  платіжного ринку України.

 

Тож обговорень нюансів карткового ринку та технологій 2017 у наших колег – комерційного директора РЕНОМЕ-СМАРТ Н... Продовження