Новини

Липень, 2017
Middle East довіряє рішенням РЕНОМЕ-СМАРТ 

Комерційний директор  РЕНОМЕ-СМАРТ Наталія Полякова та директор з продажу та розвитку бізнесу Валерій Сіроштан  нещодавно повернулися з Ірану, де мали успішні переговори з лідерами іранського фінансового сектору. 

Результатом зустрічей є  досягнення  домовленостей щодо двох проектів, до яких РЕНОМЕ-СМАРТ планує долучитись найближчим часом.
Особливу зацікавленість наші партнери виявили до технічних рішень, які продукує РЕНОМЕ-СМАРТ. Зокрема кіосків, сейфів та поштоматів.

По дорозі до Ірану була невеличка зупинка в Азербайджані. Там з нашими партнерами були проведені переговори, під час яких визначили шляхи подальшого розвитку їх співпраці з РЕНОМЕ-СМАРТ.

Пакистанські ж партнери приїхали до України спеціально для більш детального знайомства з нашим VTM Smart Branch

Представники одного з найбільших банків Середнього Сходу побачили його роботу в тестовому режимі на Дубайській виставці і не змогли забути його ефективність.
Безліч запитань, прискіпливе вивчення технічних та технологічних рішень, вартість та якість - гостей цікавило все, що пропонує РЕНОМЕ-СМАРТ для VTM Smart Branch. Пакистанські спеціалісти не оминули своєю увагою жодного з нюансів. Справжні професіонали, з якими приємно мати справу.

Швидкість, з якою наш продукт завойовує фінансовий ринок Середнього Сходу, дуже тішить його "батьків". Тому РЕНОМЕ-СМАРТ не зупинятиметься в своїх напрацюваннях і надалі.