Новини

Квітень, 2019
Інновації для fintech-рішень: РЕНОМЕ СМАРТ на Seamless Middle East 2019

Із технологіями нового покоління компанія РЕНОМЕ СМАРТ відвідала міжнародну, масштабну виставку Seamless Middle East 2019 в Дубаї (ОАЕ). Протягом 10-11квітня українська компанія на міжнародний загал представила свою гордість – поштомат SP 2000, валютообмінник СЕ 2000, а також SR 2000 - АДМ з можливістю прийому монет та сейф ES 1500.

Експозицію відвідало понад 10 тисяч учасників із усіх куточків світу, було представлено понад 350 експонатів у понад 40 категоріях. Серед наших розробок – валютообмінник СЕ 2000 – програмно-технічний комплекс самообслуговування для здійснення валютообмінних операцій у режимі 24/7. Девайс надає можливість у будь-якій точці світу, рекордно швидко, здійснювати обмін валют та грошові перекази. Техніка має високий рівень безпеки та захисту від фальшивих грошей. Також на виставці представили SR 2000 – АДМ здійснює оплату послуг та товарів в торгових точках та точках обслуговування. Серед функціоналу – прийом готівки, видача решти монетами та банкнотами, оплата карткою та видача квитанції. Техніка здійснює відповідні операції оперативно швидко, має сейф першого класу зламостійкості.
Cеред обладнання найбільше увагу відвідувачів привернув поштомат SP 2000 від РЕНОМЕ СМАРТ, аналогів якому на виставці не було. Цей термінал самообслуговування, дозволяє заощадити час при отриманні посилки. Серед переваг – автономність, цілодобовий режим роботи, зручність, безпека. Оплата здійснюється готівкою та безготівково. Поштомат обладнаний програмним функціоналом, сейфом 1-го класу захисту, додатковими модулями для зважування, датчиками злому.

Попереду у РЕНОМЕ СМАРТ– робочі зустрічі, поглиблена співпраця та інтеграція нових розробок за участю партнерів.