Новини

Липень, 2017
РЕНОМЕ-СМАРТ – надійний партнер  міжнародних музичних фестивалів

Під час Alfa Jazz Fest, який пройшов у Львові,Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк разом з компанією РЕНОМЕ-СМАРТ перзентували  інноваційні багатофункціональні банкомати Diebold Nixdorf з функцією ресайклінгу.
За допомогою нових пристроїв гості фестивалю могли як поповнити свої картки для використання їх у cashless-зоні фестивалю, так і знімати готівку.

«Це новий технологічний підхід, завдяки якому в системі керування замкнутим оборотом готівки використовується нова концепція, ключовим елементом якої є інновації у зберіганні банкнот. Для банків це означає оптимізацію процесів поповнення та інкасації готівки, скорочення витрат та підвищення рівня безпеки. Тобто відбувається замкнутий цикл обороту готівки в рамках однієї системи ресайклінгу», – говорить Наталія Полякова, комерційний директор РЕНОМЕ-СМАРТ. ­–«Варто зауважити, що наша компанія є офіційним багаторічним представником Diebold Nixdorf в Україні. Тож для того, щоб  підтримувати їх розробки на найвищому рівні працездатності ми маємо не лише бажання та професійні знання, а й обов’язок».

Також представники РЕНОМЕ-СМАРТ допомагали організаторам та учасникам традиційного польського фестивалю Open'er, який проходив у Гдині. 
Особливістю фестивалю було те, що під час участі в ньому зовсім не використовувалася готівка.
Компанія DiPocket разом з РЕНОМЕ-СМАРТ дали можливість всім гостям та учасникам фестивалю почуватися фінансово захищеними і не позбавляти себе радостей життя.

Наш представник Сергій Хаб'юк допомагав впроваджувати цю ідею в життя. Він на місці розбирався з різними технічними нюансами та користувався всіма перевагами учаника фестивалю. 
Як говорять самі організатори та партнери фестивалю, #Mastercard(Varshava) та #AlterArt, РЕНОМЕ-СМАРТ - це надійний партнер з яким вони планують працювати і на далі.