Новини

Депозитні машини РЕНОМЕ-СМАРТ виготовлятимуться в Білорусії
Вересень, 2017
РЕНОМЕ-СМАРТ У БІЛОРУСІ

РЕНОМЕ-СМАРТ активно розширює агентську і партнерську мережі, зокрема у країнах СНД. Хочемо особливо відмітити ринок Республіки Білорусь, де за рік роботи вдалося досягнути наступних результатів:

У РЕНОМЕ–СМАРТ з’явився новий co-brand! За нашої підтримки компанія Туссон розпочинає спільне з РЕНОМЕ-СМАРТ виготовлення депозитних машин у Республіці Білорусь під брендом Туссон-РЕНОМЕ, що дозволить зменшити логістичні витрати і зробити рішення ще привабливішим для ринку країни. Хочемо зазначити, що для РЕНОМЕ-СМАРТ – це перша машина, виготовлена за кордом. Завдяки таким крокам, очікуємо розширення інсталяційної бази по усіх банках і основних рітейлових гравцях Білорусі.

Наступним досягненням РЕНОМЕ-СМАРТ спільно з компанією Туссон є запуск платіжного програмного комплексу ToMaS у ВАТ "Белагропромбанк". Рішення РЕНОМЕ-СМАРТ дозволяють автоматизувати приймання платежів від клієнтів, оптимізувати витрати на інкасацію, отримати новий зручний сервіс для своїх клієнтів, розширити канали обслуговування.

Рішення РЕНОМЕ-СМАРТ були запущені у найбільших банківських установах Республіки Білорусь, таких як: Беларусбанк, ВАТ "Белагропромбанк", БТА Банк, ВАТ "Банк БелВЭБ", Банк ВТБ  та інші.

Зокрема, ефективну роботу АДМ ES3001 було відзначено лідером галузі компанією ШАТЕ-М Плюс, яка дала високу оцінку надійності пристрою, якості інтеграційних робіт та швидкості роботи. Завдяки впровадженню нашого рішення, компанія досягла поставлених цілей в якісному розпізнаванні, швидкості приймання готівки та зарахуванні її в системах компанії.

У Альфа-Банк, Білорусь, у партнерстві з Farnell відбувся запуск рішень РЕНОМЕ-СМАРТ по масовому прийманні виручки для МСБ та великого корпоративного бізнесу. У спеціально облаштованих, з персональним доступом, зонах відділень встановлені автоматизовані депозитні машини ES3001, які допомагають з високою швидкістю, 24/7 самостійно вносити великі суми готівки на корпоративні рахунки клієнтів у режимі он-лайн. Тобто, зарахування відбувається одразу після внесення грошей у АДМ ES3001. Завдяки використанню нашого рішення Альфа-Банк, Білорусь відзначив значну зацікавленість клієнтів у новому сервісі та стрімке збільшення клієнтського портфелю.

Ознайомитись з промо-роликом можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=HZ35tNJ_AIw

РЕНОМЕ-СМАРТ розвивається та успішно працює на закордонному ринку! Наші продукти користуються попитом та високо оцінені не лише в Україні, а й ще у 16 країнах, з якими ми співпрацюємо.