Новини

РЕНОМЕ–СМАРТ - володар звання «Лідер галузі 2016»
Серпень, 2017
РЕНОМЕ–СМАРТ - володар звання «Лідер галузі 2016»

23 серпня 2017 року відбулася Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. У зустрічі взяли участь більше ста власників бізнесу, керівників та кращих працівників підприємств із різних куточків України. Також, були присутні гості з Грузії та Казахстану. 

РЕНОМЕ–СМАРТ - володар звання Leader of the Branch 2016 («Лідер галузі 2016»).

Золото рейтингу серед суб’єктів господарювання України у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» та у номінації «Результативність та рентабельність» з гордістю отримав Керівник департаменту продажу та розвитку бізнесу РЕНОМЕ – СМАРТ Валерій Сіроштан, а також прийняв участь в інноваційному форматі ділових заходів – networking-cocktail. Такий формат поєднує навчання мистецтву налагодження бізнес-контактів із неформальним спілкуванням та реальними знайомствами, що дає можливість знайти потенційних партнерів та клієнтів.

Представники бізнесів зустрічались неподалік Львова у відпочинковому комплексі Edem Resort Medical & SPA, що розташований на березі джерельного озера. Учасники форуму мали нагоду відвідати стародавнє місто кави й шоколаду, прогулятись визначними місцями Львова, насолодитися неперевершеною архітектурою міста та поринути у справжні українські традиції напередодні Дня Незалежності.