Новини

Лютий, 2019
Оптимізація надання адміністративних послуг

Крипто-модуль від РЕНОМЕ СМАРТ було встановлено в ЦНАП у м. Лисичанськ. Даний модуль надасть можливість створити захищений (шифрований) тунель між робочим місцем користувача та електронним реєстром територіальної громади. Зовнішні користувачі, такі як: виконавчі органи Лисичанської міської ради, комунальні підприємства міста, органи державної влади, нотаріуси тощо будуть мати можливість підключитися до реєстру територіальної громади за допомогою логіна, пароля та захищеного носія ключової інформації з електронним цифровим підписом «Алмаз-1К» та самостійно формувати й отримувати довідки про склад сім’ї та/або зареєстрованих в житловому приміщенні/будинку осіб, необхідні для здійснення ними повноважень, в межах, передбачених законодавством України та з урахуванням вимог Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних».

Даний модуль забезпечить прискорення надання адміністративних послуг. Вже найближчим часом мешканці міста Лисичанська зможуть відчути користь такого нововведення, бо їм не доведеться особисто звертатися за довідками про склад сім’ї та/або зареєстрованих в житловому приміщенні/будинку осіб до ЦНАП. Такі новації заощадять час заявників.

На сьогодні ведеться робота над порядком віддаленого доступу до електронного реєстру територіальної громади з використання ЕЦП, після чого робочою групою буде визначено перелік установ для надання доступу.

Проект реалізовано за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusаmmenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.