Новини

Вересень, 2019
Нові території. Нові ЦНАПи.

Наше рішення ЦНАП-SQS спряло оптимізації роботи Центрів надання адміністративних послуг у таких містая як Славута, Хмельницької області та  Павлоград, Дніпропетровської області, а також у Мереф'янській ОТГ, Харківська область. Завдяки роботі з нашим ПЗ вдалося створити кращу систему обслуговування, вдосконалити документообіг, поліпшити процес надання послуг.

Центр надання адміністративних послуг міста Славута отримав повний пакет муніципальних рішень від РЕНОМЕ СМАРТ. 30 серпня ми запустили в роботу електронну систему управління чергою, а також встановили три модулі програмного комплексу ЦНАП-SQS: Реєстр, Криптозахист і Послуги.

На початку вересня спеціалісти Центру надання адміністративних послуг міста Павлоград та відділу реєстрації Павлоградської міської ради пройшли тренінг по роботі з програмним комплексом ЦНАП-SQS і тепер із великим задоволенням та високою ефективністю працюють, використовуючи наше програмне забезпечення.

Окрім цього, під час святкування третьої річниці з дня створення Мереф'янської об'єднаної територіальної громади відбулося відкриття модернізованого ЦНАПу. РЕНОМЕ СМАРТ також долучився до процесу модернізації: тепер ЦНАП в місті Мерефа працює з нашим ЦНАП-SQS для ведення реєстру громади та автоматизації послуг реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.