Новини

Липень, 2019
Всеукраїнський рітейл саміт

Наша компанія не втратила можливості відвідати одноденний Всеукраїнський рітейл саміт - Найбільший в Україні захід з торгівлі.

Ми послухали виступи кращих експертів ринку - Оксана Ферчук (Керівник бізнес-напрямку компанії EVO), Микола Чумак (засновник і головний виконавчий директор в IDNT), Іван Хоружий (Аналітик в Euromonitor International), Артем Шевченко (засновник і головний виконавчий директор Hubber), Володимир Поліщук (Маркетинг- директор мережі магазинів гаджетів ЖЖУК), Кирило Куницький (засновник міжнародної компанії «Бізнес-Конструктор»).

Спікери поділилися секретами успішного рітейлу-2019, а також розповіли, що потрібно знати і робити, щоб в 2020 бути попереду всіх.

«Найбільше справив враження Кирило Куницький! Бізнесмен з 15-річним досвідом управління компаніями в сфері логістики, туризму, поставок промислового обладнання, роздрібної торгівлі та IT. Візитна картка Кирила - власні унікальні технології ведення бізнесу, які працюють не тільки в його компаніях, а й успішно впроваджені більш, ніж в 8000 підприємств, що серед його клієнтів. Теоретиків багато, практиків - одиниці. Кирило Куницький впевнений, що кожна компанія складається з однакового набору управлінських елементів, а завдання власника - налагодити їх роботу, мінімізуючи потребу особистого втручання. Він дійсно, за час виступу дав важливі поради і знання», - ділиться інсайтами з саміту Ірина Гофман, менеджер з розвитку бізнесу РЕНОМЕ СМАРТ.

Мета відвідування була одна - зрозуміти ринок роздрібних продажів в Україні.

У ньому не досягти успіху тільки за рахунок унікального продукту або конкурентної стратегії. Шлях до успіху - в злагодженості бізнес-процесів і системності у взаємодії з клієнтами.

Питання було дуже актуальне - куди ж, все-таки, дивитися в Оф-лайн або он-лайн?!

Ми чітко розуміємо, що боротися за увагу і гроші клієнта стало складніше, але одночасно цікавіше.

Сьогодні і зараз перемагає той, хто розуміє тенденції і перспективи українського ринку роздрібної торгівлі та вміло керує купівельним досвідом.

Ринок розширюється. Конкуренція зростає. Бізнес вимагає нових якісних рішень. Компанія РЕНОМЕ СМАРТ, в черговий раз, готова довести багаторічним досвідом в сфері інноваційних технологій і в рітейлі, які з рішень дійсно потрібні і важливі новому споживчому поколінню.