Новини

Січень, 2019
«РЕНОМЕ СМАРТ» на масштабній виставці «Bakutel - 2018»

Азербайджанська міжнародна виставка та конференція «Телекомунікації, інновації та високі технології» Bakutel-2018 відбувалася з 4 по 7 грудня. У події взяли участь 230 компаній з 20 країн. Серед учасників із своїми новими розробками була компанія «РЕНОМЕ СМАРТ».

Експозиція Bakutel-2018 продемонструвала новітні рішення по діджіталізаціі, Big Data, M2M, IoT, банківські технології, мобільні технології 4-5G, послуги в сфері оптоволоконних і хмарних технологій, нові методи захід кібер-злочинів, державні послуги, електронну охорону здоров'я, штучний інтелект, мобільні пристрої та аксесуари, Розумне місто, системи управління безпілотними апаратами і багато іншого.

Команда «РЕНОМЕ СМАРТ» спільно з «AzerExspressPost» представили розробку нового покоління – поштомат. Ці технології забезпечують самостійну відправку та отримання посилок, включаючи зважування, оформлення та оплату у режимі 24/7. Процес відправки займає лише 2 хвилини, оплата, як готівкова, так і безготівкова. Нове обладнання на експозиції позитивно оцінили партнери та Президент Азербайджану.