Новини

Березень, 2017
Seamless Payments Africa 2017: нові можливості обслуговування клієнтів завдяки новітнім технологіям

В 2016 р. комерційний директор РЕНОМЕ-СМАРТ Наталія Полякова та керівник департаменту продажу та розвитку бізнесу Валерій Сіроштан прийняли участь в конференції на Близькому Сході та Африці "Cards & Payments Middle East".

Весна 2017 року почалася з виставки в Кейптауні, Seamless Payments Africa, яка зібрала більше 2 тисяч учасників з різних країн світу.

В цьому році ми вирішили порадувати гостей конференції не тільки ES3001, автоматизованою депозитною машиною, яка була представлена в минулому році, а також презентували нову інновацію- віртуальне відділення банку VTM SMART Branch.

VTM SMART Branch- сучасний термінал обслуговування, який вирішує бізнес задачі, обслуговує і залучає нових клієнтів в режимі роботи 24/7.

Після закінчення виставки, Наталія Полякова поділилась своїми враженнями:

Відвідавши у минулому році виставку у Дубаї, ми зрозуміли, що продукти РЕНОМЕ-СМАРТ можуть конкурувати на локальних міжнародних ринках з кращими аналогами self-service рішень від світових вендорів.

Тому, наступним і логічним кроком для нас стало просування своїх пристроїв і софта на міжнародних ринках через виставки у ключових технологічних хабах Світу. Почали з Кейптауну – центру технологій ринків Центральної і Південної Африки. На стенді РЕНОМЕ-СМАРТ ми виставили 2 флагманських рішення – VTM та автоматизований сейф ES3001. Саме VTM привернув особливу увагу відвідувачів виставки, яких було щонайменше 2 000 чоловік.

Ми провели зустрічі з потенційними клієнтами із ПАР, Танзанії, Кенії, Зімбабве, Ботсвани, Ефіопії і, навіть, Китаю, що працюють у банківському секторі, інкасаційному бізнесі, FinTech. Більше того, ми підготовили доповідь про бачення нової концепції розвитку банківських відділень за рахунок пристроїв самообслуговування нового покоління. В результаті повернулися у Київ з 2 цікавими проектами: партнерська програма з лідером ПАР у напрямку пристроїв самообслуговування G4S Deposita і проект для Bank of Africa Tanzania з VTM.

Також привезли із собою декілька цікавих нових ідей – маленький кіоск на базі ресайклінгового модуля, що дозволить видавати решту клієнту; а також нові технології, що підвищать ефективність наших пристроїв.

Наступний крок – виставка у Дубаї Seamless Middle East. Чекайте від нас нових ідей і цікавих проектів.