Новини

Литовська компанія InterAtlas в головному офісі РЕНОМЕ-СМАРТ
Січень, 2017
Литовська компанія InterAtlas в головному офісі РЕНОМЕ-СМАРТ

Новий рік почався в Реноме з приємних зустрічей. В січні в м. Рівне відбулася зустріч РЕНОМЕ-СМАРТ з партнерами Литви, компанії interATLAS.

Компанія InterAtlas на ринку Литви вже 25 років. Партнери мають досвід роботи з технологічним обладнанням, технічним обслуговуванням та ремонтом. На міжнародному ринку є партнерами Giesecke & Devrient.

В 2011-2013 рр., компанія була нагороджена сертифікатом «Найсильніші в Литві».

На зустрічі піднімались питання адаптації електронного сейфу ES3001, обговорюючи досвід впровадження продукту компанією InterAtlas для клієнтів Європейського ринку.

Завдяки подібним зустрічам з нашими партнерами, ми вдосконалюємо електронний сейф ES3001 не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку.

Сьогодні підписані партнерські угоди про доставку автоматизованих депозитних машини ES3001 від «РЕНОМЕ-СМАРТ» в компанії Білорусі, Туреччині, Грузії, Німеччині, Литві, Азербайджані, Молдові, Росії, Казахстані, Словенії, Таджикистані, Узбекистані. В Румунії ми представляємо не тільки надійний сертифікаційний сейф, а також SMART BRANCH, тобто «віртуальне відділення» для банків.

Усвідомлюючи необхідність розширення присутності продуктів РЕНОМЕ-СМАРТ в країнах Європи, ми вдосконалюємо нашу стратегію розвитку сейфа ES3001 та інших продуктів.

В цьому році плануємо збільшити кількість партнерів на міжнародному ринку, завдяки нашим продуктам та послугам, а також співпраці з нашими партнерами.