Новини

Нові засоби пересування для швидкого обслуговування
Квітень, 2017

З кожним днем отримуємо все більше й більше викликів з якими стикаються наші клієнти, які потребують швидкого реагування від РЕНОМЕ-СМАРТ.

Отримуючи такі виклики, компанія розвивається і постійно залучає до своєї команди професіоналів, які добре розуміють свою справу.

Стикаючись з такими запитами, наші фахівці розуміють, що мають діяти як «швидка допомога».

В квітні 2017р. ми придбали 2 автомобіля, марки Fiat Fiorino, що д... Продовження

Березень, 2017

Система надання адміністративних послуг є однією з ключових реформ, які сьогодні впроваджуються в Україні.

Основне завдання Політики децентралізації повноважень з надання адміністративних послуг – це прозорість надання послуг і боротьба з корупційними ризиками при їх наданні.

23 березня 2017 року Лисичанський ЦНАП впровадили автоматизовану систему формування та ведення Реєстру територіальної громади міст Лисичанськ, Привілля, Нов... Продовження

Березень, 2017

В 2016 р. комерційний директор РЕНОМЕ-СМАРТ Наталія Полякова та керівник департаменту продажу та розвитку бізнесу Валерій Сіроштан прийняли участь в конференції на Близькому Сході та Африці "Cards & Payments Middle East".

Весна 2017 року почалася з виставки в Кейптауні, Seamless Payments Africa, яка зібрала більше 2 тисяч учасників з різних країн світу.

В цьом... Продовження

Принцип роботи занесення даних в систему від РЕНОМЕ-СМАРТ
Березень, 2017

З січня 2016 року в Україні почали оформлювати ID- паспорти.

На сьогодні в країні оформлено більше 225 тисяч паспортів.

Ми спостерігаємо швидкий розвиток електронного використання даних. ID- картки містять електронні чіпи з інформацією внутрішнього паспорта.

В деяких країнах документи являються дійсними тільки тоді, коли людина підтвердить свої дані електронним підписом.

РЕНОМЕ-СМАРТ одна з перших компаній, які ство... Продовження

Автоматизована депозитна машина  ES3001 доступна в новому відділенні ProCredit Bank
Лютий, 2017

В центрі Києва відкрите нове відділення банку міжнародної групи ProCredit, у якому пропонують автоматизовану роботу, що відповідає сучасним вимогам клієнтів і ринку.

На відкритті були присутні представники Наглядової ради із Німеччини.

Продовжуючи реалізацію концепції cashless, у відділені банку представлені інноваційні пристрої самообслуговування серед яких присутня автоматизована депозитна машина ES3001 від РЕНОМЕ-СМАРТ.

Продовження
Литовська компанія InterAtlas в головному офісі РЕНОМЕ-СМАРТ
Січень, 2017

Новий рік почався в Реноме з приємних зустрічей. В січні в м. Рівне відбулася зустріч РЕНОМЕ-СМАРТ з партнерами Литви, компанії interATLAS.

Компанія InterAtlas на ринку Литви вже 25 років. Партнери мають досвід роботи з технологічним обладнанням, технічним обслуговуванням та ремонтом. На міжнародному ринку є партнерами Giesecke & Devrient.

В 2011-2013 рр., компанія була наго... Продовження